کد خبر:63589
پ
taroom_va_vahshat
فرماندار شهرستان طارم:

تخصیص ۵میلیارد و ۱۰۰‌میلیون تومان اعتبار به دهیاری‌های طارم

فرماندار شهرستان طارم از تخصیص ۵میلیارد و ۱۰۰‌میلیون تومانی اعتبار به دهیاری‌های طارم خبر داد.

فرماندار شهرستان طارم از تخصیص ۵میلیارد و ۱۰۰‌میلیون تومانی اعتبار به دهیاری‌های طارم خبر داد و اعلام کرد: با افزایش اعتبارات، خدمات‌رسانی به روستاها بیشتر خواهد شد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری روستا و عشایر ایران، «علی باقری» عنوان کرد: مقام اول کشوری در تولید زیتون افتخار طارم است و در سایه تلاش و همت جوانان و کشاورزان توانمند شهرستان محقق شده است. باقری در مراسم جشن انقلاب و افتتاحیه پروژه‌های بخش مرکزی که در روستای تشویر با حضور وقف چی نماینده مردم شهرستان‌های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ، موسوی معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان، و تعدادی از مدیران کل استان و مسئولین شهرستانی و اهالی روستا برگزار گردید اظهار داشت: امروز در حالی وارد ۴۰ سالگی انقلاب می‌شویم که خدمات نظام جمهوری اسلامی در جای جای ایران به وضوح ملموس است.

 

*** خدمات نظام در شهرستان طارم

 

وی گفت: خدمات نظام در شهرستان طارم برجسته بوده و توسعه اقتصادی را مهم‌ترین خدمت نظام در این شهرستان است. باقری ادامه داد: قبل از انقلاب عمده محصول تولیدی گندم بود و تنها ۱۰۰۰ هکتار باغ زیتون در طارم وجود داشت ولی امروز سرمایه‌گذاری نظام و همت مردم ۴۵۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی در منطقه تولید و به فروش می‌رسد.

 

فرماندار طارم توسعه راه‌های ارتباطی، توسعه گازرسانی و صنایع تبدیلی را از اولویت‌های مهم شهرستان برشمرد و تصریح کرد: اگر این مشکلات برطرف شود، توسعه شهرستان با سرعت بیشتری طی خواهد شد. باقری افزود: روستای تشویر به جهت مرکزیت و تلاش و کوشش مردم یک منطقه درحال توسعه در طارم است و مردم این روستا در تولید، فرآوری و تجارت محصولات به‌ویژه سیر و زیتون حضور فعال دارند.

 

***  تکمیل راه‌های ارتباطی در دست ساخت شهرستان طارم

 

این مقام مسئول پیگیری مستمر تکمیل راه‌های ارتباطی در دست ساخت شهرستان، افزایش گازرسانی از ۱۰ درصد در آغاز دولت یازدهم به ۱۰۰ درصد شهری و ۸۰ درصدی روستایی را از جمله اقدامات انجام شده عنوان نمود. وی درخصوص ایجاد ناحیه صنعتی روستای تشویر گفت: با پایان اخذ استعلامات در سال ۹۶، اراضی جهت احداث سایت کارگاهی و بازارچه عرضه محصولات در سال ۹۷ به متقاضیان واگذار خواهد شد.

 

فرماندار این شهرستان هم‌چنین به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در این روستا اشاره نمود و گفت: بهره‌برداری از یک خانه بهداشت و درمانگاه در حال ساخت روستا از جمله خدمات ارائه شده در این حوزه است.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، فرماندار طارم پیگیری حل مشکل آب شرب، تخصیص اعتبار جهت تکمیل مدرسه نیمه‌کاره، اجرای مستمر طرح هادی و تخصیص اعتبار و مکان‌یابی مجموعه ورزشی روستا را از اقدامات انجام شده جهت محقق کردن خواسته‌های مردم روستا عنوان نمود.

 

انتهای پیام///

منبع
برنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید