کد خبر:65066
پ
۱۸۴۶۳۷۸_۸۹۰

واریز سود سهام عدالت مرحله تکمیلی روستاییان و عشایر

تعداد مشمولینی که در این مرحله به عنوان واریز مرحله تکمیلی، از سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ برخوردار شده اند حدود ۱۲میلیون نفر از روستاییان و عشایر هستند.

تعداد مشمولینی که در این مرحله به عنوان واریز مرحله تکمیلی، از سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ برخوردار شده اند حدود ۱۲میلیون نفر از روستاییان و عشایر هستند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری روستا و عشایر ایران، سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: واریز سود سهام عدالت مرحله تکمیلی روستاییان و عشایر که جزو مشمولین سهام عدالت هستند، امروز (۵شنبه) به تدریج انجام می‌شود.

بر این اساس مانده سود یکی دیگر از دو گروه باقیمانده مشمولان سهام عدالت، از امروز در حالی از طریق شعب بانک‌های عامل و موسسات مالی که مشمولین مزبور شماره شبا بانکی خود را از طریق آن به سامانه سهام عدالت اعلام کرده‌اند، پرداخت خواهد شد که تنها تسویه مابقی سود سهام عدالت، یک گروه دیگر از مشمولان باقی مانده است.

بر این اساس تعداد مشمولینی که در این مرحله به عنوان واریز مرحله تکمیلی، از سود سهام‌عدالت عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ برخوردار شده‌اند حدود ۱۲میلیون نفر از روستاییان و عشایر هستند که مبلغی بالغ بر ۵۸۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت آنان از سوی سازمان خصوصی سازی و از طریق بانک‌های عامل کشور از امروز (۵شنبه) به تدریج به حساب آنان واریز می‌شود.

*** تسویه سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۹۵ مربوط به ۱۸ گروه از مشمولان

 تاکنون تسویه سود سهام عدالت، عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت‌های سرمایه پذیر مربوط به ۱۸ گروه از مشمولان انجام شده است و با تسویه سود سهام‌عدالت روستاییان و عشایر (به عنوان گروه نوزدهم از مشمولان)، با تلاش‌های صورت گرفته امید است تسویه سود سهام‌عدالت آخرین گروه از مشمولان که شامل کارکنان و شاغلین دستگاه‌های اجرایی و بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی می‌باشد تا قبل عید انجام و به حساب مشمولان این گروه واریز شود.

به گزارش خبرگزاری روستا، آن دسته از مشمولانی که پس از تسویه حساب سود سهام‌عدالت گروه‌های مربوط به خود اقدام به ثبت شماره شبای حسابی بانکی در سامانه سهام عدالت کرده‌اند و نیز آن دسته از مشمولانی که از این به بعد اقدام به ورود شماره شبای حساب بانکی خود در سامانه سهام عدالت می‌کنند، پس از تائید شماره شبای آنها و نیز پس از تسویه کامل سود سهام عدالت با کلیه گروه‌ها، سود سهام خود را در اوایل سال آینده دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید