کد خبر:67008
پ
منطقه لاویج

معرفی منطقه لاویج به‌عنوان پارک گردشگری ایران

نماینده مردم نور و محمودآباد: ما به‌دنبال سرمایه‌گذار برای پارک جنگلی کشپل هستیم تا منطقه لاویج را به عنوان پارک گردشگری ایران معرفی کنیم.

نماینده مردم نور و محمودآباد اعلام کرد: ما به دنبال سرمایه‌گذار برای پارک جنگلی کشپل هستیم تا منطقه لاویج را به‌عنوان پارک گردشگری ایران معرفی کنیم.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری روستا و عشایر ایران، «علی اسماعیلی» از آغاز پروژه لاین جنوبی جاده آلشرود به چمستان و چمستان به نور از اواخر اردیبهشت خبر داد و در حال حاضر پیمانکاران بر روی پل‌های آلشرود، رزک، بنفشه ده، ایزخورده، کردآباد و آهودشت مشغول به فعالیت هستند.

 

*** حل مشکلات منطقه گردشگری منطقه لاویج تا اواخر اردیبهشت ماه

 

وی افزود: از اواخر اردیبهشت به محض مساعد شدن شرایط جوی ساخت لاین جنوبی این جاده آغاز و تا نور هم ادامه پیدا خواهد کرد تا برای همیشه مشکلات این منطقه مرتفع شود؛ با اتمام این پروژه مشکلات امنیتی آن برطرف می‌شود.

 

اسماعیلی با اشاره به رشد ۲۵ درصدی گردشگر امسال نسبت به سال گذشته در شهرستان نور گفت: با توجه به رشد گردشگر اقدامات خوبی را در این شهرستان رقم زدیم که می‌توان به الحاق ۲۰۰ هکتار به پارک جنگلی کشپل، آسفالت راه‌های روستایی برای جذب و سهولت گردشگر، آسفالت ۷۰ کیلومتر جاده چمستان، آسفالت ۵۰ کیلومتر راه روستایی بخش مرکزی، پیشنهاد طرح ۱۲۰۰ شغل برای پارک جنگلی نور و همچنین تبدیل ۴۰۰۰ هکتار جنگل ایزدشهر به پارک و پیشنهاد ۱۲۰۰ شغل اشاره کرد.

 

*** قول مساعد پیمانکاران در انجام عملیات در کوتاه‌ترین زمان

 

علی شادمان فرماندار شهرستان نور با اشاره به اینکه جاده چمستان به آمل یک جاده بین دو شهرستان است، اظهار کرد: طی جلساتی که با مدیران استانی و نماینده مردم نور و محمود آباد برگزار شد، تصمیمات مهم اتخاذ و پیمانکاران قول مساعد در شروع انجام عملیات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دادند.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، فرماندار شهرستان نور  در پایان خاطر نشان کرد: با اشاره به اینکه در روند اجرای پروژه لاین جنوبی جاده آلشرود به چمستان ۶ پل وجود دارد تاکید کرد:  با توجه به مشکل اعتباری و آماده سازی پل‌ها در این جاده که بخش مهمی را به خود اختصاص داده است، امیدواریم با حل شدن مشکل تعیین اعتبار و به اتمام رسیدن پروژه موقعیت مناسبی را برای مردم شهر و منطقه رقم بزنیم.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

کلید مقابل را فعال کنید