کد خبر:68168
پ
بیمه

ورود صندوق روستاییان به بحث درمان

مدیر عامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر از پرداخت بودجه و اعتبارات مربوط به درمان روستاییان نیز به سازمان بیمه سلامت خبر داد.

مدیر عامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر از پرداخت بودجه و اعتبارات مربوط به درمان روستاییان نیز به سازمان بیمه سلامت خبر داد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری روستا و عشایر ایران، «محمد‌رضا واعط مهدوی» در گفتگو با خبرنگاران افزود: در حال حاضر درمان روستاییان و عشایر از سوی سازمان بیمه سلامت انجام می‌شود و ارائه خدمات درمانی در مراکز دولتی و تحت پوشش به این افراد صورت می‌گیرد و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر فقط در مباحث بیمه‌ای، بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت فعالیت می‌کند.

 

*** تقاضای دریافت خدمات درمانی از صندوق روستاییان

 

وی گفت: با توجه به اینکه روستاییان و عشایر مراجعات متعددی به دفاتر و کارگزاری‌های صندوق در استان‌های مختلف داشته و تقاضای دریافت خدمات درمانی از صندوق روستاییان را کرده‌اند به همین دلیل این موضوع در دستور کار قرار گرفته و کارشناسان در حال بررسی آن هستند.

 

مدیر عامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر تاکید کرد: چنانچه بررسی‌های کارشناسی به نتیجه رسید و پاسخ مثبت بود در این صورت درخواست ورود صندوق به فعالیت‌های درمانی برای روستاییان و عشایر را به وزارت رفاه و دولت و مجلس می‌دهیم.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیر عامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر همچنین به مهم‌ترین برنامه‌های سال جاری نیز اشاره و در پایان خاطر نشان کرد: در سال ۹۷ تلاش ما این است که پوشش فوت روستاییان و عشایر و کشاورزان را افزایش دهیم و ضریب امنیتی بالایی را در قبال حوادث غیر مترقبه و فقر برای افراد تحت پوششمان ایجاد کنیم.

 

روستانیوز روستانیوز روستانیوز

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید