کد خبر:68305
پ
آبرسانی
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان:

آبرسانی روستاهای لرستان در سال جاری

برنامه داریم در سال جاری ۱۳۶ روستا را از محل اعتبارات ملی آبرسانی کنیم؛ کار آب‌رسانی به برخی از این روستاها شروع شده ولی نیمه‌تمام است.

برنامه داریم در سال جاری ۱۳۶ روستا را از محل اعتبارات ملی آبرسانی کنیم؛ کار آب‌رسانی به برخی از این روستاها شروع شده ولی نیمه‌تمام است.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری روستا و عشایر ایران، «علیرضا کاکاوند» در خصوص آبرسانی روستاهای لرستان در سال جاری، در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: نزدیک به ۲۰۰ روستای استان در سال جاری آبرسانی می‌شوند. وی هم‌چنین گفت: برنامه داریم در سال جاری ۱۳۶ روستا را از محل اعتبارات ملی آبرسانی کنیم؛ کار آب‌رسانی به برخی از این روستاها شروع شده ولی نیمه‌تمام است و برخی را می‌خواهیم شروع می‌کنیم.

 

*** وضعیت آب روستاهای لرستان

 

وی ادامه داد: همچنین بین ۶۰ تا ۶۵ روستا را از محل اعتبارات استانی در برنامه آبرسانی امسال قرار داده‌ایم. کاکاوند اضافه کرد: در مجموع آبرسانی به حدود ۲۰۰ روستا را جزو اولویت‌ برنامه‌های سال ۹۷ قرار داده‌ایم که البته هنوز میزان اعتبارات به طور کامل مشخص نشده است.

 

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستاهای لرستان با تأکید بر اینکه امسال سال سختی به لحاظ تأمین آب شرب خواهیم داشت، اضافه کرد: امیدواریم اعتبارات به‌موقع تخصیص یابد تا بتوانیم پروژه‌ها را اجرا کنیم و با سربلندی و موفقیت از این شرایط عبور کنیم. وی خاطرنشان کرد: لازمه تأمین آب شرب به جز کارهای سخت‌افزاری بحث مدیریت مصرف است که در بسیاری از موارد نادرست و مشکل‌ساز است.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در پایان خاطر نشان کرد: برای رهایی از شرایط موجود باید فرهنگ درست استفاده از آب را در تمام بخش‌ها اجرا کنیم.

 

ررووستانیوز روستانیوز روستانیوز

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید