کد خبر:89153
پ
همدان
مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان همدان

بهره برداری از مجتمع بزرگ انباری تعاون روستایی استان همدان

مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان همدان، با اعلام افتتاح شش طرح کشاورزی در هفته دولت، گفت: مجتمع بزرگ انباری اتحادیه تعاون روستایی استان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان همدان، با اعلام افتتاح شش طرح کشاورزی در هفته دولت اعلام کرد، مجتمع بزرگ انباری اتحادیه تعاون روستایی استان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و خبری روستا و عشایر ایران، رضا عباسی با بیان اینکه این طرح‌ها از سوی شبکه تعاونی‌های روستایی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند اظهار کرد:

مجتمع بزرگ انباری اتحادیه تعاون روستایی استان همدان با اعتباری بالغ‌ بر ۳۰ میلیارد ریال و ظرفیت سی هزار تن از طرح‌های ویژه است که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

عباسی، بیان کرد: واحد بوجاری و تولید بذر نیز از دیگر پروژه‌های اتحادیه تعاون روستایی استان است که این پروژه با اعتباری بالغ‌ بر ۲۵ میلیارد ریال، بذر گواهی‌شده برای بهره‌برداران تولید می‌کند و دارای انباری دو هزار و ۵۰۰ تنی است.

مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان همدان، گفت:

احداث باغ مادری گردو از دیگر پروژه‌های این سازمان در هفته دولت است که یک‌ فاز از سه فاز نهالستان گردو شهرستان تویسرکان محسوب می‌شود.

این باغ در شش هکتار احداث‌شده و برای ایجاد این باغ ده میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

*** احداث کارخانه تولید و بسته‌بندی کود کشاورزی ارگانیک اتحادیه تعاون روستایی

 

عباسی همچنین به پروژه احداث کارخانه تولید و بسته‌بندی کود کشاورزی ارگانیک اتحادیه تعاون روستایی، اشاره کرد و گفت:

برای احداث این کارخانه ۱۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که با ظرفیت تولید هفت هزار تن کودهای کشاورزی ارگانیک زمینه اشتغال شش نفر را به‌ صورت مستقیم ایجاد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان همدان در ادامه به پروژه‌های جایگاه عرضه مواد سوختی و باسکول ۶۰ تنی قهاوند اشاره کرد و افزود:

یک میلیارد و صد میلیون ریال نیز برای تکمیل این پروژه‌ها هزینه شده است که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهند رسید. 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری ایانا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید