کد خبر:90839
پ
امریکا کشاورزی
خبرگزاری روستا گزارش می‌دهد

بسته کمک کشاورزی دولت آمریکا به کشاورزان صدمه دیده از تعرفه‌ها

دپارتمان کشاورزی آمریکا از اخنصاص بسته کمک کشاورزی این اداره شامل پرداخت مستقیم ۴.۷ میلیارد دلار به کشاورزان خبر داد تا به آنها در جبران خسارت‌های ناشی از تعرفه‌ها کمک کند.

دپارتمان کشاورزی آمریکا از اخنصاص بسته کمک کشاورزی این اداره شامل پرداخت مستقیم ۴.۷ میلیارد دلار به کشاورزان خبر داد تا به آنها در جبران خسارت‌های ناشی از تعرفه‌ها کمک کند.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، دپارتمان کشاورزی آمریکا اعلام کرد بسته کمک کشاورزی این اداره شامل پرداخت مستقیم ۴.۷ میلیارد دلار به کشاورزان خواهد بود تا به آنها در جبران خسارت‌های ناشی از تعرفه‌های تلافی‌جویانه وضع شده بر صادرات آمریکا در این فصل کمک کند.

معاون تولیدات کشاورزی و نگهداری، وزیر کشاورزی آمریکا، بیل نورسی، در کنفرانس تلفنی گفت:

قسمت بزرگی از این پرداخت‌ها (۳.۶ میلیارد دلار) به کشاورزان دانه سویا تعلق خواهد گرفت. این میزان برابر با ۱.۶۵ دلار به ازای هر بوشل (معادل ۳۵.۲ لیتر) ضرب‌در ۵۰ درصد تولید مورد انتظار می‌باشد.

معولا به طور سنتی، چین ۶۰ درصد صادرات دانه سویای آمریکا را خریداری می‌کرد. اما از زمان وضع تعرفه‌های تلافی‌جویانه چین بر کالاهای آمریکایی که به دنبال وضع تعرفه بر کالاهای چینی توسط ترامپ صورت گرفت، این بازار تا حدود زیادی از دسترس خارج شده است.

*** بسته کمک کشاورزی ۱۲ میلیارد دلاری

 

 

سونی پردو، وزیر کشاورزی آمریکا گفت:

در صورت لزوم در مورد پرداخت‌های بیشتر در ماه‌های آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بسته کمک کشاورزی ۱۲ میلیارد دلاری قبلی که در ماه جولای اعلام شده بود هم شامل پرداخت ۸۶ سنت به ازای هر بوشل از ذرت خوشه‌ای، ضربدر ۵۰ درصد از تولید، ۱ سنت برای هر بوشل از ذرت معمولی، ۱۴ سنت برای هر بوشل از گندم و ۶ سنت برای هر پوند کتان، می‌باشد.

*** پرداخت‌های مربوط به دامداران آمریکا

 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، نورسی گفت:

پرداخت‌های مربوط به دامداران هم ۸ دلار به ازای هر خوک، ضربدر ۵۰ درصد تولید اول آگوست خواهد بود، درحالی‌که تولیدکنندگان لبنیات ۱۲ سنت به ازای هر صد پوند وزن از تولیدات خود دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید