کد خبر:90862
پ
feature
خبرگزاری روستا گزارش می‌دهد

نشست معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری با مدیران کل دفاتر امور روستایی

به مناسبت هفته دولت نشست معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های سراسر کشور آغاز شد.

به مناسبت هفته دولت نشست معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های سراسر کشور آغاز شد.

 

*** نشست معاون توسعه روستایی با مدیران کل دفاتر امور روستایی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، همزمان با فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر و هفته دولت، نشست معاون توسعه روستایی، با مدیران دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های سراسر کشور شروع بکار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری روستا از محل همایش، در ابتدای این نشست پرندوار، مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با ذکر خیر مقدم به میهمانان، به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه این نشست مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران به ارائه گزارشی در خصوص اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری پرداخت.

همچنین معاون سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با ارائه‌ی گزارشی از عملکرد استا‌نها در توسعه اشتغال روستایی، بر لزوم نظارت بر طرح‌ها در مراحل مختلف از تکمیل پرونده تا تکمیل و بهره‌برداری طرح تاکید کرد.

در ادامه معاون برنامه ریزی و امور زیربنایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اشاره به ساز‌ و کار برگزاری پنجمین همایش ملی روز روستا و عشایر، از ضرورت تلاش استان‌ها برای بروز‌رسانی سامانه جامع اطلاعات آبادی‌های کشور گفت.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، در این نشست، قرار است معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در خصوص برنامه‌های معاونت توسعه روستایی به ایراد سخنرانی بپردازد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − ده =

کلید مقابل را فعال کنید