کد خبر:91062
پ
۵
معاون سرمایه گذاری فرهنگی، اجتماعی معاونت توسعه روستایی:

سرمایه اصلی شرکت‌های دانش بنیان ، نیروی انسانی خلاق و ماهر است

معاون سرمایه گذاری فرهنگی، اجتماعی معاونت توسعه روستایی، سرمایه اصلی شرکت‌های دانش بنیان را نیروی انسانی خلاق و ماهر دانست.

 معاون سرمایه گذاری فرهنگی، اجتماعی معاونت توسعه روستایی، سرمایه اصلی شرکت‌های دانش بنیان را نیروی انسانی خلاق و ماهر دانست.

 

*** سرمایه اصلی شرکت‌های دانش بنیان

 

به گزارش خبرگزاری روستا،  بی بی عصمت سرفرازی در آیین افتتاح رسمی نخستین رویداد استارت آپ روستایی کشور که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد، اظهار داشت:

سرمایه شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ برخلاف سایر شرکت‌ها که مادی و فیزیکی هستند، را نیروهای انسانی خلاق و ماهر تشکیل داده و به همین منظور در حفظ و نگهداری از این نیروها باید تلاش کرد.

این مسئول با اشاره به موانع پیش رو فعالان استارت آپ‌ها، افزود:

مسئولان برنامه‌ریز کشور در کنار ایده‌ها و پیشنهادات مربوط به کسب و کار آینده روستایی در جهت رفع برخی چالش‌ها و موانع باید بیش از گذشته تلاش کنند.

 

*** ضرورت کار گروهی شرکت‌های دانش بنیان

 

سرفرازی، ترس از عدم موفقیت و وجود فرهنگ ریسک پذیری پایین را از جمله مشکلات بزرگ بر سر راه موفقیت استارت آپ‌ها دانست و با اشاره به ضرورت کار گروهی شرکت‌های دانش بنیان یادآور شد:

استارت آپ می‌تواند با حرکت به سمت کار تیمی و رسیدن به یک نطقه مشترک تمام ضعف‌های موجود را برطرف کند.

به گفته وی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور شکوفایی و توسعه روستاها را منوط به حضور فعالانه و مستمر ایده‌ها و نظرهای استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان می‌داند.

این مسئول خطاب به حاضران نخستین رویداد استارت آپ روستایی، گفت:

اگرچه معتقدیم که استارت آپ در آغاز راه خود قرار دارد، اما باید ظرفیت و توانمندی‌های شما را باور کنیم تا با ایجاد حس خودباوری، شما را به ادامه راه امیدوار سازیم.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، نخستین رویداد کسب و کار استارت آپ روستایی منطقه یک کشور (استارت آپ ویکند) با حضور استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، زنجان و به میزبانی قزوین با ارایه ۱۵۰ طرح و ایده در حوزه کسب و کار روستایی، در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آغاز و تا ۱۳ شهریورماه جاری نیز ادامه دارد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید