کد خبر:93081
پ
سیلاب

شدت سیلاب در استان گیلان آبرسانی به ۷۰ روستا را دچار مشکل کرده است

شدت سیلاب در استان گیلان سبب شده است تا آبرسانی به ۷۰ روستای این استان دچار مشکل شده و آبرسانی به این مناطق با تانکر در حال انجام است.

شدت سیلاب در استان گیلان سبب شده است تا آبرسانی به ۷۰ روستای این استان دچار مشکل شده و آبرسانی به این مناطق با تانکر در حال انجام است.

 

*** سیلاب در استان گیلان

 

به گزارش خبرگزاری روستا،  به نقل از وزارت نیرو، مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به انسداد راه‌های ارتبای چندین روستا در گیلان، اظهار داشت:

شدت سیلاب موجب شده است تا آبرسانی به ۷۰ روستای استان دچار مشکل شده و حالت از عادی خارج شود به طوری که آبرسانی به این مناطق از طریق تانکر سیار و آب بسته بندی در حال انجام است.

 

*** تخریب راه‌های ارتباطی

 

جعفرزاده افزود:

شدت سیلاب در استان گیلان باعث تخریب کاملا بسیاری از راه‌های ارتباطی شده است از این رو یکی از معضلات اساسی ما عدم امکان ارسال تجهیزات مورد نیاز به مناطق حادثه دیده است.

 

مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو از آماده‌باش استان‌های معین برای کمک رسانی به مناطق سیل زده خبر داد و افزود:

استان‌های معین نیز برای حضور در منطقه در حال آماده باش هستند و منتظریم امشب شرایط تا حدودی عادی شود و عملیات لازم را در منطقه شروع کنیم.

 

*** قطعی برق ۶ روستا

 

وی با اشاره به قطعی برق ۶ روستای گیلان، اظهار کرد:

با توجه به تخریب راه‌های ارتباطی و عدم امکان ارسال تجهیزات به منطقه درصددیم تا نیروهای عملیاتی را به صورت پیاده راهی مناطق حادثه دیده کنیم تا هر چه سریعتر خاموشی روستاهای یاد شده را به حداقل برسانیم.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو در پایان گفت:

با دستور ویژه وزیر نیرو صبح فردا در منطقه حضور خواهم یافت تا از نزدیک شرایط آب و برق را رصد کرده و مشکلات رخ داده را هر چه زودتر برطرف کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
کلیدواژه : مدیریت بحران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفده =

کلید مقابل را فعال کنید