کد خبر:96239
پ
میادین میوه و تره بار

اخطار به دلالان میادین میوه و تره بار تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از برخورد با هرگونه دلالی و واسطه‌گری در میادین میوه و تره‌بار خبر داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از برخورد با هرگونه دلالی و واسطه‌گری در میادین میوه و تره‌بار خبر داد.

 

*** برخورد با دلالان میادین میوه و تره بار

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار داشت:

تداوم مبارزه با دلالی و واسطه‌گری در میادین و نیز اصلاح فرآیندها در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه کیفیت، برخورد و قیمت مناسب سه اولویت مهم این سازمان برای تامین انتظارات شهروندان در میادین میوه و تره بار است اظهارداشت:

برای تحقق این اولویت‌ها از همه ابزارهای قانونی استفاده می‌شود.

سعید راد افزود: برای افزایش رضایت عمومی و تحقق اهداف سازمان، ساختار و سیستم باید به گونه‌ای اصلاح شود که تخلفی رخ ندهد و شهروندان نیز برای تهیه مایحتاج خود با اعتماد و آرامش حداکثری به میادین و بازارهای میوه و تره بار مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران همچنین بر آموزش مستمر کارکنان سازمان مدیریت میادین برای افزایش سطح کیفی برخورد و تعامل آنها با شهروندان تاکید کرد.

 

*** مبارزه با آفات محیطی در میادین میوه و تره بار تهران

 

به گزارش خبرگزاری روستا، بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان میادین و میوه و تره بار تهران، مبارزه با آفات محیطی از طریق طعمه گذاری و سم پاشی در مراکز سه گانه عرضه بهداشتی دام و ساختمان‌های ستادی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران انجام شده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید