کد خبر:97426
پ
وزیر کشور
با حضور وزیر کشور

نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری در بوشهر گشایش یافت

با حضور وزیر کشور، استاندار بوشهر و جمعی ازمسئولان استان بوشهر، نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری در روستای گردشگری عامری در تنگستان گشایش یافت.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، با حضور وزیر کشور، استاندار بوشهر، معاونین استاندار، نمایندگان مردم استان در مجلس و جمعی ازمسئولان استان بوشهر، نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری  در روستای گردشگری عامری در تنگستان گشایش یافت.

 

***اهمیت توسعه گردشگری در روستاها

 

رحمانی فضلی در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری با تقدیر از مسئولان استان در راه اندازی این نمایشگاه اظهار داشت: توسعه گردشگری در روستاها بسیار مهم و ارزشمند است و در این راستا از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود استفاده شود.
 

وی تاکید کرد: حمایت از تولیدات روستاییان موجبات ایجاد اشتغال پایدار می شود و این طرح ها حمایت و پشتیبانی می‌شوند.

 

*** تلاش  در زمینه توسعه طرح بوشهر توریسم

 مهرداد ستوده معاون امور عمرانی استاندار بوشهر نیز در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری بیان کرد: طرح بوشهر توریسم ۲۰۲۲ با حمایت استاندار و با تلاش شبانه روزی مسئولان در شهرستان های ۱۰ گانه استان در حال اجراست.

 وی در ارتباط با نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری بوشهر نیز گفت: در این نمایشگاه که در راستای توسعه طرح گردشگری بوشهر توریسم ۲۰۲۲ گشایش یافته تولیدات روستایی استان از ۲۴ روستای هدف گردشگری استان، دو منطقه عشایری و تعدادی از روستاهای توانمند شهرستان تنگستان به نمایش درآمده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید