کد خبر:97470
پ
مسکن روستاییی۱
توسط معاون اول رئیس‌جمهور؛

۸۰۰ واحد مسکن روستایی در قصرقند افتتاح شد

معاون اول رئیس‌جمهور در سفر به شهرستان قصرقند ۴۰ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره) را به نمایندگی از ۸۰۰ واحد مسکن روستایی افتتاح کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور در سفر به شهرستان قصرقند ۴۰ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره) را به نمایندگی از ۸۰۰ واحد مسکن روستایی افتتاح کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیر عمران و ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم افتتاح ۸۰۰ واحد مسکن روستایی، در قصرقند بیان کرد:

در فاز نخست افتتاح منازل مسکونی مددجویی این ۴۰ واحد از ۸۰۰ واحد مسکن روستایی مددجویی سیستان و بلوچستان در شهرستان قصرقند در سفر امروز معاون اول رئیس‌جمهور به بهره برداری رسید.

 

 

*** مجموع واحدهای مسکن روستایی قصرقند

 

 

مجید نجفی افزود: در مجموع ۶۹ واحد در قصرقند در حال ساخت است که ۴۰ واحد آن مربوط به فاز نخست امروز بهره برداری شد.

وی با اشاره به افتتاح ۸۰۰ واحد مسکن روستایی در قصرقند ادامه داد: برای ساخت هر واحد مسکونی فاز یک مددجویی ۲۵ میلیون تومان هزینه شده که از این مبلغ پنج میلیون تومان کمک بلاعوض سپاه و ۲۰ میلیون تسهیلاتاز سوی این نهاد به مددجویان پرداخت شده است‌.

 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرعمران و ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به افتتاح ۸۰۰ واحد مسکن روستایی در قصرقند گفت:

در فاز دوم نیز ۹۱۹ واحد در سطح استان با اعتبار هر واحد ۳۵ میلیون تومان افتتاح خواهد شد که از این تعداد ۲۹ واحد در شهرستان قصرقند در سال آینده به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید