کد خبر:97585
پ
فارس
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس خبر داد

اختصاص ۵۷ میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی به دهیاری‌ها

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس از اختصاص ۵۷ میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی به دهیاری‌ها خبر داد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس از اختصاص ۵۷ میلیارد ریال از محل جرائم راهنمایی و رانندگی به دهیاری‌ها خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس تأکید کرد:

۵۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات جرائم راهنمایی و رانندگی استان به ۱۴۴ روستای دارای دهیاری استان تخصیص یافته و توزیع گردیده است که با هماهنگی فرمانداران شهرستان‌های استان و دستگاه‌های مربوطه با لحاظ شاخص‌هایی همچون جمعیت، درصد جریمه مأخوذه، داشتن نقاط حادثه خیز و…، توزیع و هزینه خواهد شد.

 

 

*** هدف از تخصیص ۵۷ میلیارد اعتبار به دهیاری‌ها

 

 

پاک فطرت گفت: هدف از تخصیص این اعتبارات به دهیاری‌ها ، ایمن سازی معابر روستایی و نصب علائم و تجهیزات ایمنی و اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز، خواهد بود.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در پایان اضافه کرد: عملکرد دهیاران دهیاری‌ها به عنوان همیاران راهور، طی سالیان گذشته نتایج بسیار مطلوبی به دنبال داشته است و با برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط به ویژه برای دهیاران روستاهای واقع در نقاط حادثه خیز استان، در مواقع بحرانی به یاری دستگاه‌های خدمات رسان همانند پلیس راهنمایی و رانندگی، امداد و نجات جمعیت هلال احمر، آتش نشانی و خدمات ایمنی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شتافته اند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید