کد خبر:97573
پ
سهام عدالت
معاون سازمان خصوصی‌سازی:

زمان واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر مشخص شد

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌سازی از واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر سراسر کشور خبر داد.

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌سازی از واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر سراسر کشور خبر داد.

 

*** مشمولان سود سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری روستا، معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به واریز سود عملکرد مالی سال ۹۶ شرکت‌های سرمایه پذیر به حساب روستاییان و عشایر سراسر کشور از روز سه شنبه، ۱۸ دی‌ماه به صورت تدریجی گفت:

در این مرحله حدود ۱۳ میلیون نفر از مشمولان سودسهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد که این میزان سود در مجموع به مبلغ ۱۱۰۰ میلیارد تومان بالغ خواهد شد.

 

*** مرحله نخست توزیع سود سهام عدالت

 

داوود خانی افزود: در مرحله نخست توزیع سودسهام عدالت مشمولان در سالجاری نیز حدود ۵.۵ میلیون نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی به تدریج سود سهام عدالت خود را دریافت کرده‌اند که ارزش این میزان سود حدود ۸۵۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

وی اضافه کرد: نکته مهم دیگر این است که روستاییان و عشایر سراسر کشور که مشمول سهام عدالت هستند، در صورتی که سود عملکرد سال مالی ۹۵ شرکت‌های سرمایه پذیر را دریافت نکرده باشند، این سود را به همراه سود عملکرد سال مالی ۹۶ و به صورت یکجا دریافت خواهند کرد.

 

*** واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر

 

معاون سازمان خصوصی‌سازی ادامه داد: واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر در حالی از روز سه شنبه این هفته به صورت تدریج آغاز خواهد شد که پرداخت این سود با اولویت بانک‌هایی مانند ملی، صادرات، کشاورزی و پست بانک که در روستاها شعبه گسترده‌تری دارند، انجام خواهد شد.

وی گفت: واریز سود سهام عدالت این دسته از مشمولان به صورت تدریجی و مطابق با سود دریافتی از شرکتهای سرمایه پذیر انجام می شود.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، معاون سازمان خصوصی‌سازی در پایان اظهار کرد: سود سهام عدالت اقشار دیگر مشمولان سهام عدالت از جمله کارگران فصلی و ساختمانی، و سایر مشمولان نیز به صورت تدریجی و تا پایان سال به حساب آنها واریز خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

کلید مقابل را فعال کنید