کد خبر:97787
پ
قایم
قائم مقام سازمان امور عشایر ایران خبر داد

انتصاب مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران از انتصاب مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران خبر داد.

قائم مقام سازمان امور عشایر ایران از انتصاب مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران خبر داد.

 

*** انتصاب مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، قائم مقام سازمان امور عشایر ایران امروز دوشنبه ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷، در نشست با جمعی از مدیران سازمان، حکم انتصاب مشاور رئیس سازمان امور عشایر ایران را ابلاغ کرد.

شاهپور علائی مقدم، قائم مقام و معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر‌‌ایران در این نشست با تبریک انتصاب احمد رحیمی اظهار داشت:

گاهی بر اساس خردجمعی و برای اینکه تحول و تحرکی در یک واحد ایجاد شود نیاز به تغییرات مدیریتی است.

وی ادامه داد: تغییرات اتفاق افتاده در سازمان حاصل یک خرد جمعی بود و حق مدیریتی ریاست هر مجموعه‌ای است که در صورت لزوم اقدام به تغییرات مدیریت در زیرمجموعه‌های خود کند.

 

*** برطرف کردن کمبودها و کاستی‌ها

 

قائم مقام سازمان امور عشایر‌ایران با بیان اینکه باید در محیط کار مسائل مثبت را ببینیم و برای برطرف کردن کمبودها و کاستی‌ها تلاش کنیم، تأکید کرد:

باید کوشش کنیم با دمیدن یک روح جمعی در سازمان و با همکاری و همفکری همه مدیران و مجموعه سازمان در ستاد و استان‌ها در خدمت جامعه عشایری کشور باشیم.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، قائم مقام سازمان امور عشایر‌ایران در پایان گفت: تغیییر و تحولاتی که در امور تعاونی‌ها اتفاق افتاد هم در همین راستا بود و انشاالله از تجربیات و مشاورت آقای دکتر رحیمی که از نیروهای با تجربه و با سابقه سازمان هستند استفاده خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سازمان امور عشایر ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

کلید مقابل را فعال کنید