کد خبر:100115
پ
افتتاح طرح‌های روستایی
وزیر نیرو خبر داد

افتتاح طرح‌های روستایی در ۵ استان توسط رئیس‌جمهوری

وزیر نیرو از افتتاح طرح‌های روستایی در ۵ استان توسط رئیس‌جمهوری خبر داد.

وزیر نیرو از افتتاح طرح‌های روستایی در ۵ استان توسط رئیس‌جمهوری خبر داد.

 

*** افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، رضا اردکانیان در مراسم ارائه عملکرد دولت تدبیر و امید در شش سال گذشته در عرصه زیرساخت‌های توسعه روستایی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بیشماری در ۴ دهه گذشته در ارتباط با توسعه روستاها صورت گرفته، ‌اظهار داشت:‌

روستا عرصه‌ای است که کار بین‌بخشی دستگاه‌ها تجلی پیدا کرده و بر همین اساس ۵ وزارتخانه نفت،‌ نیرو،‌ بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، راه و شهرسازی و ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌توانند در این زمینه دستاوردهای خود را عرضه کنند.

وی با اشاره به افتتاح نمایشگاهی در همین راستا توسط رئیس‌جمهوری در صبح امروز،‌ افزود:‌

گزارش عملکرد ۶ ساله دستگاه‌ها منتشر شده و از امروز نیز این گزارش‌ها در محل‌های مناسب در معرض بازدید هموطنان قرار خواهد گرفت.

 

*** افتتاح طرح‌های روستایی در ۵ استان توسط رئیس‌جمهوری

 

اردکانیان به فشردگی فعالیت‌ها در هفته دولت اشاره کرد و گفت:

همچنین با توجه به اینکه در هفته دولت انبوهی از طرح‌های مختلف عمرانی و توسعه‌ای در کشور افتتاح و یا عملیاتی اجرایی آن انجام می‌شود،‌ تاکید کرد:‌

طرح‌های توسعه زیرساخت‌ها در ۵ استان کشور شامل آذربایجان غربی،‌ لرستان،‌ فارس، ‌کرمان و سیستان و بلوچستان به طور همزمان با ارائه گزارش از سوی استانداران و با صدور دستور رئیس‌جمهور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح می‌شوند تا همه روستاییان در این همایش شرکت داشته باشند.

وی ادامه داد:‌ در زمان باقی‌مانده از عمر دولت تدبیر و امید در دو سال آینده، سایر برنامه‌ها در ارتباط با تکمیل زیرساخت‌های روستایی نیز تکمیل خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، این مراسم با حضور رئیس‌جمهوری ایران، وزرای نفت،‌ نیرو، راه و شهرسازی،‌ بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی و ارتباطات و فناوری اطلاعات هم‌اکنون در محل سالن سران در حال برگزاری است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سیزده =

کلید مقابل را فعال کنید