کد خبر:100405
پ
جشنواره مدیریت شهری
رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها :

برگزاری جشنواره مدیریت شهری و روستایی در ۲۳ آذر

رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از برگزاری جشنواره مدیریت شهری و روستایی در ۲۳ آذر ۹۸ خبر داد.

رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از برگزاری جشنواره مدیریت شهری و روستایی در ۲۳ آذر ۹۸ خبر داد.

 

*** برگزاری جشنواره مدیریت شهری و روستایی در ۲۳ آذر

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مجید عبدالهی با اشاره به برگزاری جشنواره مدیریت‌شهری و روستایی در ۲۳ آذر، اظهار داشت:

به موجب شیوه‌نامه ابلاغی، آثار مربوط به طرح‌های پژوهشی و آموزشی و ایده‌های برتر شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در دو سطح استانی و ملی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، اضافه کرد: کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های مرتبط با مدیریت‌شهری و روستایی هم به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و در حال ارزیابی و داوری نهایی است.

 

*** اهداف برگزاری جشنواره

 

عبدالهی در ادامه بیان داشت: تاکنون بیش از چهار هزار اثر از استان‌ها به دبیرخانه جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت‌شهری و روستایی ارسال شده است.
وی افزود: این جشنواره ۲۳ آذر ماه امسال و همزمان با هفته پژوهش با هدف تقدیر از برترین‌های پژوهش، آموزش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری و روستایی و نهادینه کردن فرهنگ پژوهش و آموزش و نیل به آرمان مدیریت دانش محور شهرها و روستاها از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با همکاری شهرداری تهران در برج میلاد برگزار می‌شود.

 

*** اهم برنامه‌های جشنواره

 

دبیر ششمین جشنواره پژوهش، آموزش و نوآوری در مدیریت‌شهری و روستایی، اهم برنامه‌های این جشنواره را تقدیر از طرح‌های برگزیده پژوهشی ملی در حوزه مدیریت شهری و روستایی، تقدیر از طرح‌های برگزیده پژوهشی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در حوزه مدیریت شهری و روستایی، تقدیر از استانداری‌ها، شهرداری‌ها و دهیاری‌های برتر در حوزه آموزش و پژوهش، تقدیر از پایان‌نامه‌های برتر دانشجویی مرتبط با مدیریت شهری و روستائی، تقدیر از کتب، ایده‌ها و نوآوری‌های برتر در حوزه مدیریت شهری و روستایی ذکر کرد.

 

*** محورهای جشنواره مدیریت‌شهری و روستایی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، رئیس مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در پایان، اظهار داشت:

محورهای جشنواره را شامل حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست (فضای سبز، پسماند)، بازآفرینی شهری، شهرسازی و معماری، فرهنگی و اجتماعی، اقتصاد شهری و سرمایه گذاری، فناوری های نوین و IT ، قوانین و مقررات و مدیریت بحران، تاب آوری، ایمنی و آتش نشانی اعلام کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید