کد خبر:100670
پ
سردار سپهبد سلیمانی
رئیس‌جمهوری:

پرچم عزت و پایداری سردار سپهبد سلیمانی برافراشته خواهد ماند

رئیس‌جمهوری در واکنش به شهادت سردار سپهبد سلیمانی پرچم عزت و پایداری این سردار بزرگ را برافراشته دانست.

رئیس‌جمهوری در واکنش به شهادت سردار سپهبد سلیمانی پرچم عزت و پایداری این سردار بزرگ را برافراشته دانست.

 

*** پرچم عزت و پایداری سردار سپهبد سلیمانی برافراشته خواهد ماند

 

به گزارش خبرگزاری روستا، حسن روحانی در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه وی اظهار داشت:

شهادت سردار بزرگ اسلام و ایران، فرمانده شجاع سپاه قدس، سردار سپهبد قاسم سلیمانی و تعدادی از همراهان وی به‌ویژه مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس، به دست آمریکای متجاوز و جنایت‌پیشه، قلوب همه ملت ایران و ملت‌های منطقه را جریحه‌دار کرد.

عزم ملت بزرگ ایران و سایر ملت‌های آزاده را برای ایستادگی و مقابله در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا و دفاع از ارزش‌های اسلامی، دوچندان کرد.

وی افزود: بی‌تردید این اقدام خباثت‌بار و بزدلانه، نشانه دیگری از سرخوردگی و عجز و ناتوانی آمریکا در منطقه و احساس انزجار از سوی ملت‌های منطقه نسبت به این رژیم متجاوز است که با زیر پا گذاشتن تمام اصول و قواعد انسانی و حقوق بین‌الملل با غیرانسانی‌ترین سبُعیّت، لکه ننگ دیگری را بر صفحات نکبت‌بار این کشور، ثبت کرد.

 

*** متن تسلیت رئیس‌جمهوری

 

روحانی سپس تصریح کرد:

یقین دارم پرچم عزت و پایداری این شهید والامقام به دست خیل عظیم سربازان اسلام برافراشته خواهد ماند و مسیر پرافتخار ایثار و مقاومت با قوت بیشتر تداوم خواهد یافت. بی‌تردید انتقام این جنایت هولناک را ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های آزاده منطقه، از آمریکای جنایتکار خواهند گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، رئیس‌جمهوری در پایان، با محکوم‌کردن این اقدام دردمنشانه و پاسداشت خدمات درخشان، کم‌نظیر و ماندگار این دلاور سرافراز تاریخ ایران در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مبارزه با تروریسم و افراط‌گرای در منطقه، این فاجعه بزرگ را به محضر فرمانده کل قوا، احاد ملت ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هم‌رزمان و دوستداران، و به‌ویژه خانواده گرامی وی تبریک و تسلیت گفت و علو درجات این شهید گرانقدر و همراهانش را از درگاه خداوند منان مسألت کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید