کد خبر:100682
پ
حاج قاسم سلیمانی
خبرگزاری روستا گزارش می‌دهد:

رستاخیز پایتخت در وداع با حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش

اقیانوس مردم قدرشناس پایتخت در وداع با حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش رستاخیزی بپا کرد که در اذهان ماندگار شد.

اقیانوس مردم قدرشناس پایتخت در وداع با حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش رستاخیزی بپا کرد که در اذهان ماندگار شد.

 

*** رستاخیز پایتخت در وداع با حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در پایتخت ایران اسلامی با خیل جمعیت تهرانی‌ها برگزار شد.

 

 

*** پیکر شهید قاسم سلیمانی پس از ۵ ساعت به میدان آزادی رسید/۱۵:۰۰

 

پیکر مطهر شهیدان حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر همرزمانشان پس از اقامه نماز توسط رهبرانقلاب اسلامی و آغاز مراسم تشییع از دانشگاه تهران به دلیل جمعیت انبوه در نهایت پس از ۵ ساعت به میدان آزادی رسید.

 

 

*** سردار شهید قاسم سلیمانی برای شکستن حلقه تحریم دارو و تجهیزات پزشکی کمک می‌کرد/۱۴:۳۳

 

وزیر بهداشت در حاشیه مراسم تشییع پیکر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به ملت شریف ایران به دلیل از دست دادن یکی از بزرگ‌ترین سرداران رشید اسلام گفت:

سردار شهید قاسم سلیمانی به همه مردم ایران و مردم منطقه که او را از ناجیان ضد تروریست می‌شناختند، چه در سوریه، عراق و یمن و چه در اقصی نقاط جهان تعلق داشت و امیدواریم در ذهن مردمان این سرزمین، همواره جاودان باشد.

وی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی در زمین گیر کردن تروریست‌ها و حذف آنان از منطقه نقش‌آفرینی اصلی داشت و کمک مؤثری نیز برای ما در نظام سلامت بود.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد:

در یک و نیم سال گذشته علیرغم ادعاهای آمریکا که دارو و تجهیزات مشمول تحریم‌ها نمی‌شوند، بیشترین فشار را بر ما و شرکت‌های دارویی که قصد فروش دارو و تجهیزات را به ما داشتند وارد کرد و می‌خواستند به هر مکانیزمی ما را به زانو درآورند که سردار سلیمانی به شدت ما را همراهی کرد و از مسیرهای مختلفی، حلقه تحریم دارو و تجهیزات پزشکی را شکست تا ما با کمبود جدی روبرو نشویم و امیدواریم روحش با معشوقش سیدالشهدا محشور شود.

 

*** مردم تهران تابوت سربازان آمریکایی را به نمایش درآوردند/۱۴:۰۰

 

مردم تهران در مراسم تشییع پیکر سردار شهید سلیمانی تابوت سربازان آمریکایی را به عنوان نماد انتقام از دولت آمریکا به نمایش در آوردند.

 

 

***رهبر انقلاب بر پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش نماز اقامه کردند/۹:۳۳

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی بر پیکر پاک سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان والا مقامش در دانشگاه تهران نماز اقامه کردند.

مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در پایتخت ایران اسلامی با خیل جمعیت تهرانی‌ها در حال برگزاری است.

 

 

*** اسم حاج قاسم سلیمانی هنوز هم آشیانه صهیونیست‌ها را می‌لرزاند/۹:۱۰

 

دختر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران اظهارداشت: پدرم خواب راحت را از چشم همه ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود.

وی ادامه داد: اسم حاج قاسم سلیمانی آشیانه صهیونیست‌ها، تکفیر و نظام سلطه را هم اینک هم می‌لرزاند.

دختر شهید سلیمانی افزود: امروز اندیشه و جهاد پدرم جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است. جهانیان پیام جهاد و اندیشه سلیمانی را فهمیده و ذلت نظام سلطه و صهیونیسم و تکفیر را دیده‌اند.

 

 

*** خط مقاومت ضعیف نمی‌شود/۹:۰۸

 

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در مراسم تشییع سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت:

برادران و خواهران گرامی، ملت مسلمان و مبارز ایران، سلام بر شما بنده از سرزمین مبارک فلسطین، سرزمین جهاد و مبارزه و از قدس قبله نخست مسلمانان می‌آیم.

اسماعیل هنیه گفت: ما به ایران آمده ایم تا به رهبر معظم انقلاب و دولت و مردم جمهوری اسلامی ایران، شهادت فرمانده بزرگ، حاج قاسم سلیمانی را تسلیت و تعزیت بگوییم.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تصریح کرد:

ما به اینجا آمده‌ایم تا به خانواده شهید سلیمانی و فرزندان او و همه بستگانش و همچنین پرچمداران مقاومت علیه توطئه های صهیونیستی و آمریکایی تسلیت بگوییم.

 

 

*** پیکر شهید قاسم سلیمانی وارد دانشگاه تهران شد/۹:۰۶

 

پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان والا مقامش وارد دانشگاه تهران شدند.

بنا بر اعلام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در دانشگاه تهران بر پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش اقامه نماز کنند.

 

 
*** حضور ربیعی، حدادعادل و شمخانی در مراسم تشییع/۹:۰۵

 

علی ربیعی سخنگوی دولت، غلامعلی حدادعادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند.

 

*** حضور گسترده، مسیر مردم را به خیابان‌های فرعی انقلاب تغییر داد/۹:۰۲

 

مراسم تشییع پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در شرایطی در حال برگزاری است که به دلیل حجم گسترده جمعیت در خیابان انقلاب، حرکت مردم به دلیل تراکم بالای جمعیت تقریباً متوقف شده و مردم به سمت خیابان‌های فرعی تغییر مسیر می‌دهند.

 

 

*** کفن پوشی مردم تهران/۹:۰۰

 

جمعی از تشییع‌کنندگان تهرانی در واکنش به اقدام تروریستی آمریکا در ترور سردار سلیمانی، به صورت کفن پوش وارد مراسم شدند.

مراسم تشییع و اقامه نماز سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش با حضور اقشار مختلف مردم در تهران در حال برگزاری است.

بنا بر اعلام خانواده شهید سپهبد قاسم سلیمانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در دانشگاه تهران بر پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش اقامه نماز می‌کنند.

 

*** حضور امیر سیاری، وزیر اطلاعات و سورنا ستاری در مراسم تشییع شهید سلیمانی/۸:۵۷

 

امیر دریادار حبیب الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، سید محمود علوی، وزیر اطلاعات و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش حضور یافتند.

 

*** حضور جمعی از سفرای کشورهای خارجی در مراسم تشییع/۸:۵۵

 

جمعی از سفرای خارجی در مراسم تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند.

 

تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی

 

*** مهاجران افغانستانی در مراسم تشییع شهید سلیمانی حضور یافتند/۸:۴۵

 

مهاجران افغانستانی در مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش شرکت کردند.

 

 

*** حضور گسترده مردم پیش از آغاز رسمی مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی/۸:۱۵

 

علی رغم اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ( ۱۵ دی ۹۸) در تهران برگزار می‌شود، مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور پایتخت ایران اسلامی ساعاتی قبل از آغاز رسمی مراسم در خیابان های اطراف دانشگاه تهران حضور یافتند.

 

تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی

 

***مردم تهران با امضای طوماری خواهان گرفتن «انتقام سخت» شهادت سردار سلیمانی شدند/۸:۱۱

 

شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهید قاسم سلیمانی در تهران که تا ساعتی دیگر آغاز خواهد شد با امضای طوماری خواهان گرفتن انتقام سخت شهادت سردار سلیمانی شدند و اعلام کردند پاسخ این اقدام تروریستی دولت جنایتکار ترامپ باید داده شود.

 

*** ساعت ۸ صبح؛ آغاز رسمی مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی در تهران/۸:۰۰

 

مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش با حضور اقشار مختلف در تهران آغاز شد.

بنا بر اعلام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در دانشگاه تهران بر پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش اقامه نماز کنند.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز اعلام کرده بود: مراسم تشییع و نماز بر پیکر این شهید عزیز از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و پس از آن پیکر ایشان از مسجد دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی تشییع خواهد شد.

 

تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی

 

*** طنین «مرگ بر آمریکا» در پایتخت ایران/۷:۴۵

 

«مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در پایتخت ایران اسلامی توسط شرکت‌کنندگان در مراسم تشییع شهید سپهبد قاسم سلیمانی شرکت‌کنندگان در طنین انداز شد.

مردم تهران همچنین در این مراسم شعار «نه سازش، نه تسلیم نبرد با آمریکا» سر دادند.

تهرانی ها با شعار «می‌کشم، می‌کشم آنکه برادرم کشت» به سمت محل اقامه نماز بر پیکران شهیدان حرکت می کنند.

از دیگر مسائل قابل توجه دست نوشته های زیادی با هشتگ #انتقام_سخت و با مضمون ضرورت اقدام متقابل در برابر اقدام تروریستی آمریکاست که مردم در دست دارند.

«فرزندان شهدا انتقامی سخت از آنان می‌گیرند»، «لشکر قاسمیون»، «ترامپ قمار باز من حریف تو هستم»، «بدرود فرمانده»، «سنگرت خالی نیست ابومهدی» از دیگر مضامین پلاکاردها و دست نوشته های مردم شرکت کننده در مراسم تشییع سپهبد قاسم سلیمانی است.

 

تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی

 

*** قول انتقام خون شهید سلیمانی را خدا داده است/۷:۲۲

 

سردار قاآنی همزمان با ورود پیکر مطهر سپهبد شهید قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش در فرودگاه قدر تهران اظهار داشت:

قول ما پیمودن راه شهید سلیمانی را با همان استحکام و با توکل بر خدا ما به ازای شهادت ایشان در گام های متعدد ازاله امریکا از منطقه و استمرار حرکت رسیدن به حکومت جهانی امام زمان (عج) است به پشتوانه رهبرمعظم انقلاب این مهم حاصل خواهد شد.

وی ادامه داد: قول انتقام خون شهید قاسم سلیمانی را خداوند داده است و منتقم اصلی خداوند است و حتماً اقداماتی انجام خواهد گرفت ولی انتقام این خون‌های گرانبهای استمرار می‌یابد تا منتقم اصلی یعنی امام زمان (عج) ظهور کند.

 

تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی

 

*** انتقام شهید سلیمانی حتی با کشتن ترامپ هم پایان نمی‌پذیرد/۷:۱۵

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سردار امیرعلی حاجی زاده در مورد انتقام خون شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش گفت:

انتقام شهید سلیمانی با ۴ شلیک موشک و سقوط یک پایگاه حتی با کشتن ترامپ هم پایان نمی پذیرد، یعنی این ها ارزش خون این شهید را ندارد و تنها چیزی که می تواند خون بهای شهید سلیمانی باشد ازاله کامل امریکا از منطقه است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نه =

کلید مقابل را فعال کنید