کد خبر:100699
پ
قاسم سلیمانی
دختر سردار حاج قاسم سلیمانی:

نام حاج قاسم سلیمانی هنوز هم آشیانه صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها را می‌لرزاند

دختر سردار حاج قاسم سلیمانی در مراسم تشییع پدرش تصریح داشت، نام حاج قاسم سلیمانی هنوز هم آشیانه صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها را می‌لرزاند.

دختر سردار حاج قاسم سلیمانی در مراسم تشییع پدرش تصریح داشت، نام حاج قاسم سلیمانی هنوز هم آشیانه صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها را می‌لرزاند.

 

*** عاشورا منشاء قدرت مجاهدین و آزادی‌خواهان

 

به گزارش خبرگزاری روستا،

زینب سلیمانی در مراسم میلیونی تشییع پیکر قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در دانشگاه تهران، اظهار داشت:

حاج قاسم گفت فرزندان‌مان را در راه ولایت تقدیم می‌کنیم تا خدای ناکرده شما احساس تنهایی نکنید، پدرم بیش از ۴۰ سال در کشتی عاشورا و با چراغ ولایت در تلاشی خستگی‌ناپذیر با شوق شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و انسانیت شجاعانه پیکار کرد.

دختر سپهد شهید قاسم سلیمانی ادامه داد:

وی پدری دلسوز برای فرزندانش و تمام فرزندان شهدا بود، مهربان‌ترین همسر و پدری مجاهد و بی‌باک و سربازی فداکار برای ولایت بود و اطاعت از ولایت را شرط ایمان می‌دانست، حاج قاسم بزرگترین مرد راهبردی در محاسبه قدرت و رفتار دشمن بود در جنگ‌ها و نبردها عشق شهادت وی را به نزدیک‌ترین خط مبارزه با دشمن ترغیب می‌کرد.

وی ادامه داد: ایمان او به خدا، دشمن را در دید او به ناچیزی در مقابل قدرت خدا تبدیل کرد پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود. اسم حاج قاسم سلیمانی آشیانه صهیونیزم، تکفیر و نظام سلطه را هم‌اینک می‌لرزاند.

امروز اندیشه و جهاد پدرم جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است، جهانیان پیام جهاد و اندیشه سلیمانی را فهمیده و ذلت نظام سلطه، صهیونیزم و تکفیر را مقابل آن جهان دیده‌اند.

سلیمانی ادامه داد: آمریکا باید بداند که عاشورا منشاء قدرت مجاهدین و آزادی‌خواهان و موجب وحشت دشمنان اسلام و انسانیت است، شاگردان مکتب خمینی و خامنه‌ای در کلاس درس جهاد و اخلاص سلیمانی تربیت شده‌اند و تا زنده‌اند شاگردان دیگری را تربیت و موجب رعب و وحشت مضاعف سلطه‌گران و تکفیری‌ها خواهند بود، آمریکا و صهیونیزم بدانند شهادت پدرم موجب بیداری بیشتر فطرت انسان‌ها در جبهه مقاومت شده و روزگار آنان را تیره و تار و خانه‌های عنکبوتی آنان را فرو خواهد ریخت.

 

*** مصوبه پارلمان عراق برای خروج آمریکا از این کشور

 

دختر شهید قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: از دیروز جهانیان استقبال گرم مردم عراق و ایران را در تشییع جنازه حاج قاسم و مجاهد بزرگ ابومهدی نظاره کردند و امروز در تهران و فردا در کرمان نیز خواهند دید که در این حماسه حضور ملت عاشورایی ایران پیام خود را به کل دنیا خواهد رساند.

وی متذکر شد: به قول پدرم آقای ترامپ قمارباز تصویر شیطانی تو در جدایی و تفرقه میان دو ملت ایران و عراق با خطای استراتژیک، توخالی درآمد و به خاک و خون کشیدن دو مجاهد بزرگ موجب اختلاط خون مجاهدان بزرگ ابومهدی و حاج قاسم و عامل پیوند تاریخی دو ملت ایران و عراق شد و تنفر جاودانه آنان را علیه آمریکا برانگیخت.

سلیمانی با اشاره به مصوبه پارلمان عراق برای خروج آمریکا از این کشور، گفت:

دیروز پارلمان عراق خروج آمریکا از این کشور را کلید زد، خانواده سربازان آمریکایی در غرب آسیا که شاهد ذلت آمریکا در نبردهای سوریه، افغانستان، لبنان، عراق، یمن و فلسطین هستند در انتظار مرگ فرزندان‌شان روزهای‌شان را سپری خواهند کرد.

 

*** خطاب دختر سردار به ترامپ

 

دختر شهید قاسم سلیمانی خطاب به پست‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا، گفت:

ترامپ دیوانه که خود نماد جهل و بازیچه دست صهیونیست هستی خیال نکن با شهادت پدرم همه چیز تمام شد، رهبرم و پدرم، پدری داشت که در کنارش بود، در کنارش ایستاد و ما نیز همانند پدرم در کنارش خواهیم ماند.

امروز سلیمانی‌های مقاومت پیام دادند، عموی عزیزم سیدحسن نصرالله پیام خود را داد اسماعیل هنیه، زیاد نَخاله، بشار اسد، ابوحسن عامری و عبدالملک حوثی که هر کدام به تنهایی چون پدرم برای نابودی امثال تو کفایت می‌کنند، پیام‌شان را خواهند داد.

وی تصریح کرد: دلم نمی‌آید نگویم، پدرم یک همراه دیگری نیز داشت و او آقای پورجعفری بود ایشان بدون پدرم آب و غذا نمی‌خورد و بدون پدرم نمی‌خوابید ایشان نماد یک مجاهد صادق بود که آخر هم در رکاب پدرم به آرامش رسید.

 

*** پدرم در قلب ملت ایران و امت مقاومت و آزادی‌خواهان جهان

 

به گزارش خبرگزاری روستا، دختر شهید قاسم سلیمانی در پایان، اظهار داشت:

همه ستمگران عالم بدانند پدرم در قلب ملت ایران و امت مقاومت و آزادی‌خواهان جهان جای دارد با تجدید پیمان مجدد با رهبر عزیزمان قول می‌دهم من و همه فرزندان پدرم با خاطرات و مهربانی‌های پدرم که همواره زنده است و نزد خداوند روزی می‌خورد، زندگی می‌کنیم و بغض و کینه خود و فرزندانمان را با دستور ولایت علیه ظالمان تا ابد حفظ خواهیم کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید