کد خبر:100978
پ
لرستان
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو:

سیلاب، برق ۳۷ روستا و آب ۲۳ روستای لرستان را قطع کرد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو از قطع‌شدن برق ۳۷ روستا و آب ۲۳ روستای لرستان به دلیل سیلاب خبر داد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو از قطع‌شدن برق ۳۷ روستا و آب ۲۳ روستای لرستان به دلیل سیلاب خبر داد.

 

*** قطع برق ۳۷ روستا و آب ۲۳ روستای لرستان

 

به گزارش خبرگزاری روستا، میثم جعفرزاده با اعلام این خبر، اظهار داشت:

بیش از ۱۲۰‌ تیم عملیاتی در منطقه از شب گذشته در حال رفع عیب هستند و مصرف برق برای گرمایش با توجه به قطعی گاز در شهر معمولان در اثر سیلاب، افزایش یافته که امیداست با کمک مردم در اینشهر معمولان برای مدیریت مصرف، قطع برق در شهر رخ ندهد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو افزود:

یکی از فیدرهای ۲۰ کیلوولت در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بر اثر بارش و تند باد از مدار خارج شده و ۱۰۰ روستا در حال حاضر بی‌برق است.

 

*** میزان بارش در مناطق مختلف

 

وی در ادامه بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود با تلاش مستمر تیم‌های عملیاتی، تا عصر امروز فیدر مذکور در کهگیلویه و بویراحمد برق‌دار شود.

جعفرزاده ادامه داد:

میانگین بارش‌ها تا ساعت ۶:۳۰ دقیقه امروز ۱۰۴ میلی‌متر گزارش شده که بیشترین بارش با ۱۴۵ میلی‌متر در نورآباد و کمترین بارش با ۷۰ میلی‌متر در پلدختر ثبت شده است و طی ۳۸ ساعت گذشته متوسط بارش‌های استان ۹۴.۷ میلی‌متر بوده است.

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در پایان، اظهار داشت:

بارش‌ها تا پایان وقت امروز ادامه دارد و بر همین اساس از مردم استان درخواست می‌شود با توجه به حجم بالای بارش‌های رگباری و افزایش دبی رودخانه‌ها به هیچ عنوان در حاشیه رودخانه‌ها بخصوص قسمت‌های عبوری درون شهرها توقف نکنند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید