کد خبر:101073
پ
ویروس کرونا
معاون بنیاد مستضعفان خبر داد

دستور رئیس سازمان بنیاد مستضعفان برای حمایت از گروه‌های جهادی در مقابله با ویروس کرونا در مناطق محروم

معاون سازمان بنیاد مستضعفان از دستور رئیس این سازمان برای حمایت از گروه‌های جهادی به منظور مقابله با ویروس کرونا در مناطق محروم خبر داد.

معاون سازمان بنیاد مستضعفان از دستور رئیس این سازمان برای حمایت از گروه‌های جهادی به منظور مقابله با ویروس کرونا در مناطق محروم خبر داد.

 

*** دستور رئیس سازمان بنیاد مستضعفان برای حمایت از گروه‌های جهادی در مقابله با ویروس کرونا 

 

به گزارش خبرگزاری روستا، محسن منصوری با اشاره به برنامه‌ریزی بنیاد مستضعفان برای کمک به مبارزه با شیوع کرونا در شهرهای درگیر کرونا، مناطق روستایی و بخصوص مناطق محروم و دورافتاده کشور اظهار داشت:

همزمان با شیوع کرونا در کشور و به منظور حمایت از اقشار مختلف و بخصوص اقشار آسیب پذیر، بنیاد مستضعفان برنامه‌ای را برای استفاده از پتانسیل گروه‌های جهادی و مردمی فعال در مناطق مختلف کشور تدوین کرده است.

معاون سازمان بنیاد مستضعفان افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مقرر شد، بنیاد مستضعفان از طریق بازوی محرومیت زدایی خود و با حمایت از گروه‌های جهادی و مردمی، نسبت به مبارزه با شیوع ویروس کرونا وارد عمل شود.
 

*** حمایت بنیاد مستضعفان از ۲۰۰ گروه مردمی و جهادی

 
وی با اشاره به حمایت بنیاد مستضعفان از ۲۰۰ گروه مردمی و جهادی برای کمک به مقابله با شیوع کرونا گفت:
حمایت بنیاد مستضعفان از گروه‌های مردمی در قالب ۴ محور برپایی ایستگاه‌های سلامت و توزیع بسته‌های بهداشتی، راه‌اندازی کاروان‌های ضدعفونی اماکن و معابر عمومی، حمایت از کارگاه‌های مجاز مردمی و جهادی تولید ماسک و تجهیزات بهداشتی و ارائه آموزش‌های بهداشت فردی و محیط خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری روستا، معاون سازمان بنیاد مستضعفان در پایان با بیان اینکه با دستور رئیس این سازمان، کلیه هزینه‌های مبارزه با کرونا در مناطق هدف طرح پیشرفت و آبادانی توسط این بنیاد تأمین خواهد شد، اظهار داشت:
در ۱۴ منطقه مانه و سملقان، مراوه تپه، درمیان، زهک، قصرقند، بخش احمدی در حاجی آباد، جزیره لارک، لنده، قلعه گنج، سروآباد، سرپل ذهاب، ملکشاهی، چالدران و گرمی، طرح پیشرفت و آبادانی در حال اجرا است و با دستور رئیس بنیاد مستضعفان، کلیه هزینه‌های مبارزه با کرونا در مناطق هدف طرح پیشرفت و آبادانی توسط بنیاد مستضعفان تأمین خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید