کد خبر:101189
پ
گوشت گوسفندی
رئیس اتحادیه دامداران:

تاثیر کرونا بر روند حمل و نقل نهاده‌های دامی/ قیمت گوشت گوسفندی ۷۰ تا ۷۵ هزار تومان است

رئیس اتحادیه دامداران با اشاره به تاثیر کرونا بر روند حمل و نقل نهاده‌های دامی، قیمت گوشت گوسفندی را ۷۰ تا ۷۵ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه دامداران با اشاره به تاثیر کرونا بر روند حمل و نقل نهاده‌های دامی، قیمت گوشت گوسفندی را ۷۰ تا ۷۵ هزار تومان اعلام کرد.

 

*** قیمت گوشت گوسفندی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، سعید سلطانی نسبت به افزایش قیمت گوشت قرمز گوسفندی در بازار، اظهار داشت:

مواردی از گرانی گوشت قرمز که در بازار مشاهده می‌شود ناشی از سوء استفاده و گرانفروشی توسط برخی افراد است.

رئیس اتحادیه دامداران افزود: قیمت هر کیلوگرم دام زنده در استان‌های کشور ۳۶ هزار تومان و در تهران کمی بالاتر به فروش می‌رسد؛ قیمت هر کیلو گرم گوشت شقه گوسفندی نیز ۷۰ تا ۷۵ هزار تومان است. فروش گوشت‌گوسفندی بالاتر از این قیمت ناشی از سوء استفاده و سودجویی برخی افراد متخلف است.

وی ادامه داد: دلیل افزایش قیمت گوشت گوسفندی در برخی از خرده فروشی‌ها به خاطر شایعه قرنطینه شهرها و سوء استفاده برخی از افراد از افزایش تقاضای به وجود آمده در بازار است و در عین حال اختلالی در فعالیت کشتارگاه‌ها صورت نگرفته و به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.

 

*** تاثیر کرونا بر روند حمل و نقل نهاده‌های دامی 

 

رئیس اتحادیه دامداران در پایان، اظهار داشت: روند حمل و نقل نهاده‌های دامی توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای به کندی صورت می‌گیرد موضوع کرونا نیز مزید بر علت شده است و نهادها دامی با تاخیر در اختیار دامداران قرار میگیرد.

 

*** اطلاعات تکمیلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، شایعاتی مبنی بر قرنطینه شدن تهران و دیگر استان‌های کشور باعث افزایش تقاضا برای خرید مایحتاج عمومی توسط مردم و ایجاد صفهای طولانی در مراکز خرید شد.

این افزایش تقاضا منجر به بالارفتن قیمت برخی از محصولات شده است به طوری که هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی در تهران تا ۱۷۰ هزار تومان نیز به فروش می‌رسید.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید