اخبار برگزیده

کد خبر:101449
پ
خدارحیمی
مدیرعامل بانک کشاورزی:

سرمایه‌گذاران نگران تامین منابع مالی نباشند/ پشتیبانی از طرح‌های تولیدی

مدیرعامل بانک کشاورزی از تحقق شعار جهش تولید و تامین منابع مالی برای سرمایه‌گذاران خبر داد.

مدیرعامل بانک کشاورزی از تحقق شعار جهش تولید و تامین منابع مالی برای سرمایه‌گذاران خبر داد.

 

*** توسعه و مدرن سازی حوزه کشاورزی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، روح‌الله خدارحیمی در خصوص ایجاد شهرک‌ها و گلخانه‌های کشاورزی، اظهار داشت:
یکی از را‌ه‌کارهای مهم و در عین حال آسان برای توسعه و مدرن‌سازی حوزه کشاورزی در مناطق مختلف کشور، ایجاد و راه‌اندازی واحدها و شهرک‌های بزرگ گلخانه‌ای است.
ایجاد شهرک‌های کشاورزی در تحقق شعار جهش تولید موثر و با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر رونق و جهش تولید باید تلاش کنیم تا با ایجاد و راه‌اندازی واحدها و شهرک‌های کشاورزی به ویژه مجموعه‌های گلخانه‌ای ما نیز نقشی در تحقق شعار سال داشته باشیم.

 

خدارحیمی با بیان اینکه در حمایت از سرمایه‌گذاران هیچ نگرانی وجود ندارد، تصریح کرد:
تمامی سرمایه‌گذاران باید به این نکته توجه داشته باشند که نباید از تامین منابع مالی و اعتبارات لازم نگرانی داشته باشند و بانک کشاورزی برای تحقق شعار جهش تولید، حمایت‌های لازم را از سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه کشاورزی انجام خواهد داد.

 

*** پشتیبانی از طرح‌های تولیدی کشاورزی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، مدیرعامل بانک کشاورزی در پایان با تاکید بر پشتیبانی مالی از طرح‌ها و واحدهای تولیدی حوزه کشاورزی، تصریح کرد:
با وجود محدودیت‌های مالی سال گذشته بانک کشاورزی توانست با حمایت و پشتیبانی‌های مالی لازم ۱ هزار و ۳۰۰ هکتار شهرک گلخانه‌ای مدرن به گلخانه‌های کشور اضافه کند که امیدواریم با تداوم و استمرار این حمایت‌ها شاهد افزایش بیش از پیش این مراکز تولیدی باشیم.
منطقه مغان قطب کشاورزی کشور می‌باشد که با شناخت ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که در خود جای داده است، بانک اهتمام جدی در راستای توسعه صنعت کشاورزی در این منطقه از استان اردبیل دارد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید