کد خبر:101739
پ
صندوق کارآفرینی امید
خبرگزاری روستا گزارش می‌دهد:

حاشیه‌های سفر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به بناب

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر خود به شهرستان بناب با نماینده مردم این شهرستان در مجلس دیدار کرد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در سفر خود به شهرستان بناب با نماینده مردم این شهرستان در مجلس دیدار کرد.

 

*** سفر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید

 

به گزارش خبرگزاری روستا، در این دیدار که مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به همراه کریم زاده مدیر صندوق استان، رفیعی فرماندار و حجت الاسلام باقری بنابی نماینده مردم بناب در مجلس حضور داشتند،

 

نوراله زاده ضمن قدردانی از حمایت ها و هدایت های امام جمعه شهرستان بناب، امامان جمعه را یکی از پایگاه های اصلی نظام اسلامی دانستند. ایشان ضمن ارائه گزارش مختصری از خدمات صندوق کارآفرینی امید به امام جمعه شهرستان بناب از روحیه تلاشگر مردمان شهرستان بناب تمجید نمودند و این روحیه پرتلاش را به عنوان یک سرمایه عظیم تلقی نمود که باعث ایجاد رونق اقتصادی و جهش تولید در سطح شهرستان بناب می گردد.

 

همچنین حجت الاسلام والمسلمین باقری بنابی امام جمعه محترم شهرستان بناب، ضمن قدردانی از مقام عالی صندوق بابت خدمات ارزنده صندوق در شهرستان، با اشاره به حدیثی از امام حسین(ع) که فرمودند (( نیاز مردم به شما از نعمت های خداوند است)) خواستار توجه بیش از پیش به درخواستهای مردم گردیدند.

 

*** دیدار مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس

 

به گزارش خبرگزاری روستا، در این عیادت که مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید به همراه کریم زاده مدیر صندوق استان، رفیعی فرماندار و حجت الاسلام باقری بنابی نماینده مردم بناب در مجلس حضور داشتند، آقای دکتر نوراله زاده ضمن تجلیل مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی، از مجاهدت جانبازان و ایثارگران هشت سال تقدیر نمودند. ایشان در قسمت دیگری از صحبتهایشان امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون رشادت های جانبازان عزیز دانستند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید