کد خبر:101813
پ
اطفای حریق
هیات وزیران تصویب کرد

تخصیص ۵۰ میلیارد ریال برای اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع

بر اساس تصویب هیات وزیران، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع کشور به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تخصیص خواهد یافت.

بر اساس تصویب هیات وزیران، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع کشور به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تخصیص خواهد یافت.

 

*** اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع

 

به گزارش خبرگزاری روستا، براساس تصویب هیات وزیران، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تأمین امکانات، تجهیزات و سایر هزینه‌های ضروری برای اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع کشور به سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تخصیص خواهد یافت.

هیات وزیران به تازگی و به پیشنهاد وزارت کشور و تایید سازمان برنامه و بودجه کشور با تخصیص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه‌ای به منظور تأمین امکانات، تجهیزات و سایر هزینه‌های ضروری برای اطفای حریق جنگل‌ها و مراتع در اختیار سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور موافقت کرد.
سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور موظف است گزارش عملکرد این تصویب نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان های برنامه و بودجه کشور و مدیریت بحران کشور ارسال کند.

 

*** آتش‌سوزی

 

به گزارش خبرگزاری روستا، طبق آمار سازمان جنگل ها در چهاره ماه ابتدای سال حدود ۸۰۰ مورد آتش‌سوزی در عرصه‌های طبیعی کشور رخ داد که مهار تعدادی از آنها به دلیل نبود بالگرد برای مناطق صعب العبور به طول انجامید که باعث از بین رفتن بخشی از جنگل ها و عرصه های طبیعی شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری روستا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید